.

نو اندیشــان

شروعی مطمئن برای رشد تــوانایی ها

والدین متقاضی سرویس مدرسه

با سلام

والدین گرامی که تقاضای سرویس مدرسه هستند لطفا هر چه سریعتر به موسسه مراجعه و فرم ثبت نام پر نموده و به پیش دبستانی نواندیشان تحویل دهند.

با تشکر

آدرس و تلفن تماس شرکت حمل و نقل دانش آموزی فرهنگیان

خیابان هشت بهشت غربی بعد از موسسه نواندیشان خلاق به طرف گلزار ساختمان فرهنگ طبقه اول

32737175 - 32737063

روز اول مهر

با سلام و آرزوی قبولی عزاداری های شما عزیزان و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مهر ،ماه شکوفایی علم و دانش ،از پدران و مادران گرامی دعوت می گردد به همراه نوآموزان عزیزمان  در مراسم آغازین سال تحصیلی جدید حضور به هم رسانند .


وعده ی ما یکشنبه (اول مهرماه ) ساعت 8 صبح 

پیش دبستانی نواندیشان خلاق

روش های آموزش پیش دبستانی

روش آموزش پیش دبستانی، بیشتر بازی محور است و فعالیت های آن آزادی محورند. بازی، نقش بسیار مهم و کلیدی در آموزش پیش دبستانی دارد. این روش، مبتنی بر بازی است و کودک در دوره پیش دبستانی، در همه فعالیت ها، فعالانه شرکت داشته و نباید منفعل باشد ما گفتیم که ارزشیابی ها در دوره پیش دبستانی، باید تکوینی باشند. در اینجا، بین نگرش ها و فعالیت های والدین در خانه و ...

روش آموزش پیش دبستانی، بیشتر بازی محور است و فعالیت های آن آزادی محورند. بازی، نقش بسیار مهم و کلیدی در آموزش پیش دبستانی دارد. این روش، مبتنی بر بازی است و کودک در دوره پیش دبستانی، در همه فعالیت ها، فعالانه شرکت داشته و نباید منفعل باشد ما گفتیم که ارزشیابی ها در دوره پیش دبستانی، باید تکوینی باشند. در اینجا، بین نگرش ها و فعالیت های والدین در خانه و فعالیت ها و روش های تدریس معلمان در دوره پیش دبستانی، تضاد وجود دارد. از طریق ایجاد ارتباط منظم با والدین و ارائه آموزشهای منظم و نظام دار به آنها، باید تضاد بین نگرش های والدین و معلمان پیش دبستانی را از بین برد.  

ادامه مطلب...