پیش دبستانی مستقل غیردولتی نواندیشان تاسیس 1397

حضور سرکار خانم جوانی معاون ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در پیش دبستانی نواندیشان خلاق

معاون ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان :
هزینه کردن در آموزش و پرورش یک سرمایه گذاری است.
جوانی معاون ابتدایی اداره کل اموزش و پرورش استان اصفهان در آئین زنگ غنچه ها که در پیش دبستانی نواندیشان خلاق در ناحیه دو آموزش و پرورش برگزار شد حضور یافتند.

به گزارش کارشناسی روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه دو استان اصفهان: جوانی معاون ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در آئین زنگ غنچه ها که در پیش دبستانی نواندیشان خلاق در ناحیه دو برگزار شد حضور یافتند.

جوانی در ابتدا ضمن تبریک بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال را سالی مهم در آموزش و پرورش استان نامیدند، زیرا امسال یکصدمین سال تأسیس اداره کل آموزش و پرورش استان می باشد و باید به نحو احسنت امسال برنامه های پیش رو را دنبال کنیم. 

وی در پایان افزود: هزینه کردن در آموزش و پرورش یک سرمایه گزاری است که هم در این دنیا و هم در آن دنیا ثواب و خیر و برکتش را به همراه دارد و ساختن یک مدرسه ذخیره ای مطمئن برای آخرت است.

عسکری مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو استان اصفهان در آئین زنگ غنچه ها در پیش دبستانی نواندیشان خلاق

عسکری مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو استان اصفهان در آئین زنگ غنچه ها:
پیش دبستانی فرصت مناسبی برای کشف استعدادها نوآموزان است.
عسکری مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو در آئین زنگ غنچه ها در پیش دبستانی نواندیشان خلاق که با حضور مسئولین،نوآموزان و اولیا گرامی دانش آموزان برگزار شد،پیش دبستانی را فرصت مناسبی برای کشف استعدادنوآموزان دانست

به گزارش کارشناسی روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه دو:عسکری مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو در آئین زنگ غنچه ها که در پیش دبستانی نواندیشان خلاق که با حضور مسئولین،نوآموزان و اولیاگرامی برگزار شد.پیش دبستانی را فرصت مناسبی برای کشف استعداد نوآموزان دانست وبهترین فرصت برای آشنایی با فضای مدرسه است.

وی درادامه افزود:باید کمک کنیم نوآموزان از الان گام به گام با منشور و اصول یازدگانه به خصوص آشنایی با عقاید دینی و بهداشت فردی را فراگیرند.

عسکری در پایان شعار سال تحصیلی 99-98 در ناحیه دو را (اندیشه وعمل برمبنای سندتحول بنیادین )عنوان نمودندواولویت اصلی آموزش و پرورش ناحیه را(نماز،عفاف و مهارتهای زندگی) دانستند که اگر انجام شود تمامی مشکلات آموزش برطرف میشود.

زنگ غنچه ها با حضور مسولان اداره کل آموزش و پرورش در پیش دبستانی نواندیشان خلاق

آئین نواختن زنگ غنچه ها
در آموزش و پرورش ناحیه دو برگزار شد.
آئین نواختن زنگ غنچه ها در پیش دبستانی نواندیشان خلاق در ناحیه دو با حضور مسئولین ،نوآموزان و والدین برگزار شد.

به گزارش  کارشناسی روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه دو:آئین نواختن زنگ غنچه ها در پیش دبستانی نواندیشان خلاق در ناحیه دو با حضور مدیر موسسه خانم الهام نجارزادگان ، مسئولین،نوآموزان و والدین گرامی برگزار شد.

در این مراسم بعد از تلاوت قرآن،سرود ملی ،عسگری مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو و خانم جوانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش به سخنرانی پرداختند.

در ادامه مراسم زنگ غنچه ها توسط مسئولین نواخته شد ودر انتها مراسم از کلاسها بازدید به عمل آمد.

پیش دبستانی نواندیشان خلاق

روش های آموزش پیش دبستانی

روش آموزش پیش دبستانی، بیشتر بازی محور است و فعالیت های آن آزادی محورند. بازی، نقش بسیار مهم و کلیدی در آموزش پیش دبستانی دارد. این روش، مبتنی بر بازی است و کودک در دوره پیش دبستانی، در همه فعالیت ها، فعالانه شرکت داشته و نباید منفعل باشد ما گفتیم که ارزشیابی ها در دوره پیش دبستانی، باید تکوینی باشند. در اینجا، بین نگرش ها و فعالیت های والدین در خانه و ...

روش آموزش پیش دبستانی، بیشتر بازی محور است و فعالیت های آن آزادی محورند. بازی، نقش بسیار مهم و کلیدی در آموزش پیش دبستانی دارد. این روش، مبتنی بر بازی است و کودک در دوره پیش دبستانی، در همه فعالیت ها، فعالانه شرکت داشته و نباید منفعل باشد ما گفتیم که ارزشیابی ها در دوره پیش دبستانی، باید تکوینی باشند. در اینجا، بین نگرش ها و فعالیت های والدین در خانه و فعالیت ها و روش های تدریس معلمان در دوره پیش دبستانی، تضاد وجود دارد. از طریق ایجاد ارتباط منظم با والدین و ارائه آموزشهای منظم و نظام دار به آنها، باید تضاد بین نگرش های والدین و معلمان پیش دبستانی را از بین برد.  

ادامه مطلب...